Prześlij na swoje
konto email wniosek
o zawarcie umowy
leasingowej.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Leasing na samochody

Bankowy Leasing prowadząc bieżące badania rozwijającego się rynku leasingu oraz zmieniających się potrzeb klientów przygotowuje produkty dopasowane do ich indywidualnych potrzeb. Jeśli chodzi o leasing samochodów proponujemy:

BanCar Leasing

BanCar Leasing to szybki leasing samochodów osobowych, ciężarowych i dostawczych. BanCar Leasing umożliwia szybkie zawarcie umowy leasingowej, której przedmiotem jest samochód o wartości nie większej niż 150 tyś. zł. Do podpisania umowy na okres do 4 lat, przy opłacie wstępnej w wysokości nie mniejszej niż 10% wartości przedmiotu, wystarczą tylko dokumenty założycielskie firmy, wypełniony wniosek i oświadczenie klienta o stanie zobowiązań. Produkt ten pozwala na załatwienie wszelkich formalności i odebranie nowego samochodu nawet w 1 dzień. Dodatkowo współpracując z dostawcami środków transportu oferowane są specjalne opusty cenowe do 12% u importerów samochodów: Opel, Peugeot, Fiat, lveco, Kamaz. Na życzenie klientów pojazdy ubezpieczane są na bardzo korzystnych warunkach z możliwością wliczenia ubezpieczenia w raty leasingowe.

Długoterminowy Wynajem Samochodów

Produkt ten skierowany jest do firm posiadających floty samochodów (ponad 5 samochodów), oferując pełen pakiet usług zawartych w jednej miesięcznej racie. W ramach dokonywanych opłat oferowane są następujące usługi:

  • finansowanie zakupu pojazdu,
  • pełny serwis wynajmowanych samochodów (przeglądy techniczne, naprawy gwarancyjne i pogwarancyjne, wymiana części eksploatacyjnych, wymiana zużytego ogumienia) wraz z pracą Centrum Technicznego koordynującego wszelkie czynności serwisowe i służącego pomocą kierowcy w przypadku zdarzeń losowych,
  • ubezpieczenia komunikacyjne AC, OC, NW przez cały okres trwania umowy najmu,
  • sezonową wymianę opon letnich na zimowe i odwrotnie,
  • o bezpłatny samochód zastępczy na okres 5 dni w roku.

 

Pozostałe produkty leasingowe >>

 

 
   
Copyrights 2002 by M&G