Prześlij na swoje
konto email wniosek
o zawarcie umowy
leasingowej.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

O firmie MG Capital Group

M&G Capital Group Sp. z o.o. od 1997 r prowadzi działalność pośrednictwa finansowego w zakresie sprzedaży usług Banku PKO BP S.A., a w szczególności: leasingu, kredytów gospodarczych oraz kredytów na zakup pojazdów. Klientami naszej firmy są podmioty gospodarcze oraz osoby fizyczne. Działalność firmy ma charakter lokalny ogranicza się do województwa dolnośląskiego.

Wobec wzrastających wymagań Klientów oraz większej konkurencji na rynku usług finansowych ścisła współpraca M&G Capital Group Sp. z o.o. z Bankiem PKO BP S.A. i Bankowym Funduszem Leasingowym S.A. polegająca na uzupełnieniu usług oferowanych przez Bank i Bankowy Leasing spotkała się z bardzo dużym zainteresowaniem ze strony podmiotów gospodarczych z Dolnego Śląska. Nasza oferta pozwala oferować klientom warunki finansowe, które będą dla Ciebie miłym zaskoczeniem.

Aktywna działalność firmy pozwala nam dotrzeć z ofertą do nowych rynków, a sprawna organizacja pracy i doskonale wyszkolony personel zapewniają wysoką jakość obsługi klienta, do której przywiązujemy specjalną uwagę.

Firma współpracuje z salonami samochodowymi w zakresie kredytowania i leasingowania pojazdów, co umożliwia klientowi zakup na raty wybranego towaru na miejscu, w salonie bez konieczności wysyłania klienta do siedziby firmy.

Zasadą przyjętą w naszej firmie jest maksymalne skracanie okresu potrzebnego na przeprowadzenie transakcji leasingowej. Właśnie ta cecha decyduje często o sukcesie rynkowym przedsiębiorstwa oraz związanych z tym efektach finansowych. Oczywiście decydujące znaczenie dla szybkości transakcji leasingowej mają dokumenty stanowiące podstawę podjęcia decyzji.

Za naszym pośrednictwem mogą Państwo szybko i bezpiecznie dokonać transakcji leasingu. Bez względu na to co Państwo potrzebują otrzymają doskonałą ofertę opartą o rynkowe stawki pieniądza.

Celem M&G Capital Group Sp. z o.o. jest uwolnienie kapitału uwięzionego w istniejących środkach trwałych poprzez leasing zwrotny, leasing nowych inwestycji oraz wsparcie sprzedaży dostawców środków trwałych, przyczyniając się tym samym do rozwoju interesów firm działających w Polsce.

Skontaktuj się z naszym menadżerem by omówić co w Twojej sytuacji byłoby najlepsze i by pomógł Ci wybrać optymalne rozwiązanie.

 

Z wyrazami szacunku,
Prezes Zarządu
Michał Żebryk

 
   
Copyrights 2002 by M&G