Prześlij na swoje
konto email wniosek
o zawarcie umowy
leasingowej.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Bankowy Leasing

Bankowy Leasing jest firmą wszechstronną, mogącą wyleasingować każdy środek trwały, od komputera, poprzez samochody osobowe, ciężarowe i dostawcze, aż po wyspecjalizowane maszyny i urządzenia oraz linie technologiczne. W zależności od potrzeb naszych klientów Spółka wyszukuje dostawcę sprzętu, prowadzi z nim negocjacje. Jeśli klienci pragną zakupić środek trwały od dostawców zagranicznych, Spółka pomaga w imporcie oraz w formalnościach związanych z zakupem przedmiotów (negocjacje warunków umowy, gwarancji, dostawy).

W ofercie Bankowego Leasingu znajduje się leasing:

 • środków transportu, w tym samochodów osobowych,
 • maszyn i urządzeń technicznych, linii produkcyjnych,
 • urządzeń i mebli biurowych,
 • sprzętu komputerowego, urządzeń medycznych, nieruchomości.

Klientom proponowany jest każdy rodzaj leasingu:

 • leasing operacyjny,
 • leasing kapitałowy,
 • leasing złotowy,
 • leasing dewizowy.
 • (w każdym rodzaju również leasing zwrotny)

Spółka jest elastyczna również pod względem sposobu rozłożenia rat. W zależności od specyfiki prowadzonej działalności lub innych uwarunkowań, płatności mogą być dokonywane w ratach:

 • równych,
 • degresywnych
 • sezonowych

Bankowy Leasing prowadząc bieżące badania rozwijającego się rynku leasingu oraz zmieniających się potrzeb klientów przygotowuje produkty dopasowane do ich indywidualnych potrzeb:

BanCar Leasing

BanCar Leasing to szybki leasing samochodów osobowych, ciężarowych i dostawczych. BanCar Leasing umożliwia szybkie zawarcie umowy leasingowej, której przedmiotem jest samochód o wartości nie większej niż 150 tyś. zł. Do podpisania umowy na okres do 4 lat, przy opłacie wstępnej w wysokości nie mniejszej niż 10% wartości przedmiotu, wystarczą tylko dokumenty założycielskie firmy, wypełniony wniosek i oświadczenie klienta o stanie zobowiązań. Produkt ten pozwala na załatwienie wszelkich formalności i odebranie nowego samochodu nawet w 1 dzień. Dodatkowo współpracując z dostawcami środków transportu oferowane są specjalne opusty cenowe do 12% u importerów samochodów: Opel, Peugeot, Fiat, lveco, Kamaz. Na życzenie klientów pojazdy ubezpieczane są na bardzo korzystnych warunkach z możliwością wliczenia ubezpieczenia w raty leasingowe.

Leasing dla branży medycznej

Leasing dla branży medycznej Program współpracy z medycyną oferuje specjalne procedury dla lekarzy i stomatologów. Program pozwala w szybki i prosty sposób zawrzeć umowę leasingu ograniczając ilość składanych dokumentów do niezbędnego minimum. Do głównych uproszczeń dokonanych w ramach produktu można zaliczyć odstąpienie od dokonywania analizy pod względem wielkości generowanych przychodów jak również nie wymaganie zaświadczeń ZUS, US przy transakcjach do 75 tyś zł.

Leasing nieruchomości

Leasing nieruchomości Ze względu na przepisy podatkowe oraz specyfikę środka trwałego, leasing nieruchomości został przygotowany w postaci odrębnego produktu, będącego zbiorem procedur i umów, który pozwala na sprawne realizowanie transakcji. Bankowy Leasing, będąc podmiotem całkowicie polskim, nie potrzebuje specjalnych zezwoleń z MSWiA na zakup nieruchomości (wymaganych od podmiotów z udziałem kapitału zagranicznego). Fakt ten w istotny sposób wpływa na atrakcyjność produktu, czyniąc go dostępnym również dla małych i średnich firm, gdyż minimalna wartość kontraktu określona jest na około 1 mln zł.

Długoterminowy Wynajem Samochodów

Produkt ten skierowany jest do firm posiadających floty samochodów (ponad 5 samochodów), oferując pełen pakiet usług zawartych w jednej miesięcznej racie. W ramach dokonywanych opłat oferowane są następujące usługi:

 • finansowanie zakupu pojazdu,
 • pełny serwis wynajmowanych samochodów (przeglądy techniczne, naprawy gwarancyjne i pogwarancyjne, wymiana części eksploatacyjnych, wymiana zużytego ogumienia) wraz z pracą Centrum Technicznego koordynującego wszelkie czynności serwisowe i służącego pomocą kierowcy w przypadku zdarzeń losowych,
 • ubezpieczenia komunikacyjne AC, OC, NW przez cały okres trwania umowy najmu,
 • sezonową wymianę opon letnich na zimowe i odwrotnie,
 • o bezpłatny samochód zastępczy na okres 5 dni w roku.

 

Na podstawie materiałów promocyjnych Bankowego Funduszu Leasingowego.

 

 
   
Copyrights 2002 by M&G